کد خبر : 13623 شنبه 24 مرداد 1394 - 11:06:02
دوره‌-تخصصی-بین‌المللی-امنیت-اطلاعات-در-ایران-برگزار-می-شود

دوره‌ تخصصی بین‌المللی امنیت اطلاعات در ایران برگزار می شود

سیناپرس: دوره‌های تخصصی بین‌المللی امنیت اطلاعات با هدف ارتقای سطح دانش فنی کارشناسان کشور در زمینه امنیت سایبری در ایران برگزار می شود.

افزایش دانش کارشناسان کشور در حوزه امنیت اطلاعات باعث می‌شود تا صرف‌نظر از اینکه از چه محصول یا راهکاری استفاده می‌کنند به اطلاعات فنی مفید و به روزی دست یابند و این امر درنهایت، افزایش کیفیت خدمات امنیت اطلاعات را در سطح سازمان‌ها به همراه خواهد داشت؛ از سوی دیگر گذراندن دوره‌های تخصصی، برای افراد خواهان ورود به بازار کار امنیت اطلاعات، موجب می‌شود این افراد کسب‌وکار خود را با دانش و آگاهی بیشتری اداره کرده و درنتیجه بهره‌وری مطلوب‌تری داشته باشند.

در حال حاضر با افزایش مراودات بین المللی و توافقات سیاسی صورت گرفته، شرکتهای فناوری اطلاعات بسیاری علاقه مند به حضور در بازار فناوری اطلاعات ایران در عرصه تجارت و آموزش هستند و از این رو موسسه تحقیقاتی کسپرسکی نیز طی تفاهمی با یک شرکت ایرانی حوزه امنیت اطلاعات، قرار است دوره های آموزشی تخصصی در حوزه امنیت را در ایران برگزار کند و برای گذراندن این دوره ها مانند سیسکو و مایکروسافت، گواهینامه بین المللی به شرکت کنندگان اعطا خواهد کرد.

این دوره‌ها با حضور اساتید ایرانی آموزش‌دیده برگزار می شود و منجر به حذف ضرورت سفر خارجی برای گذراندن این دوره‌ها و مراجعه به مراکز آزمون در خارج از کشور، برای دریافت گواهی‌نامه رسمی خواهدشد.

ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات و بومی سازی دانش امنیت سایبری از جمله اهداف برگزاری این دوره های آموزشی تخصصی است.

اطلاعات در مورد برگزاری این دوره‌ها در نشانی http://edu.irkaspersky.com در دسترس است و مهلت ثبت نام نیز ۲۴ شهریورماه جاری اعلام شده است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]