دستگاه فیزیوتراپی قابل حمل بومی سازی شد

کد خبر : 135734 شنبه 15 مرداد 1401 - 20:00:42

یک شرکت فناور موفق به بومی‌ سازی دستگاه فیزیوتراپی قابل حمل در کشور شد؛ این دستگاه برای تسکین دردهای عضلانی، برطرف کردن اسپاسم و گرفتگی عضلات و توانبخشی عضلات آسیب‌دیده در سوانح کاربرد دارد.

به گزارش سیناپرس، مهدی صفائی نسب بنیان‌گذار این شرکت فناور درخصوص نحوه عملکرد دستگاه فیزیوتراپی قابل حمل گفت: این دستگاه بر مبنای تئوری دریچه کانال‌های عصبی (Gate Nerve Theory ) کار می‌کند و با ارسال سیگنال‌های الکتریکی و تحریک اعصاب از انتقال پیام‌های درد توسط کانال‌های عصبی جلوگیری کرده و با تحریک عضلات عملیات توانبخشی را انجام می‌دهد.

وی، دارا بودن ۲ کانال مجزا با قابلیت تنظیم قدرت، ۱۴ برنامه در سه مد کاری مشت و مال، ماساژ و طب سوزنی (مور مور)، باتری قابل شارژ را از جمله ویژگی‌های این محصول نام برد.

صفائی نسب گفت: این دستگاه برای تسکین دردهای عضلانی، برطرف کردن اسپاسم و گرفتگی عضلات و توانبخشی عضلات آسیب‌دیده در سوانح کاربرد دارد.

وی ادامه داد: این دستگاه اولین نمونه‌ تولید داخل است که دارای پروانه ساخت است و تمامی استانداردهای بین‌المللی مربوط را اخذ کرده و علاوه بر داشتن تمام امکانات نمونه‌های خارجی،  از نظر داشتن باتری قابل شارژ نیز ارتقا پیدا کرده است.

 

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]