مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل:

موزه نمایشگاه عشایر استان اردبیل افتتاح می‌ شود

کد خبر : 132360 یکشنبه 25 اردیبهشت 1401 - 03:51:33

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: موزه نمایشگاه عشایر استان اردبیل اوایل خرداد ماه در شهرستان گرمی افتتاح می‌شود.

به گزارش سیناپرس اردبیل؛ مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان از افتتاح موزه نمایشگاه عشایر استان اردبیل در روز سوم خرداد ماه و همزمان با هفته میراث‌فرهنگی در شهرستان گرمی خبر داد.

نادر فلاحی گفت: در جلسه بررسی زیرساخت‌های گردشگری شهرستان گرمی گفت: این موزه یکی از مطالبات مردم و عشایر استان اردبیل بود که با تلاش همکارانمان در اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و اداره شهرستان گرمی در حال آماده سازی است و به مناسبت هفته میراث‌فرهنگی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی همچنین در مورد سایر زیرساخت‌های گردشگری شهرستان گرمی گفت: در اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی توجه ویژه‌ای به شهرستان گرمی داریم و با اعتبارات ویژه‌ای که با توجه به پتانسیل‌ های موجود در گرمی به این شهرستان اختصاص دادیم به دنبال رونق گردشگری هستیم.

فلاحی افزود: اعتبارات لازم درخصوص پروژه رینگ دور دریاچه گیلارلو گرمی اخذ شده است و بعد از رفع مشکلات قراردادی این پروژه قابل پرداخت است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]