ثبت نام برای شرکت در بیست و نهمین جشنواره خوارزمی از فردا آغاز می شود

کد خبر : 12689 شنبه 10 مرداد 1394 - 11:39:00

دبیر بیست و نهمین جشنواره بین المللی خوارزمی از آغاز ثبت نام و ارسال طرح های متقاضیان شرکت در این دوره از جشنواره از فردا 10 مرداد ماه خبر داد.

دکتر علیرضا اللهیاری  در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: تمام شخصیت های حقیقی و حقوقی صاحب طرح های تحقیقاتی که از شرایط شرکت در جشنواره بین المللی خوارزمی برخوردارند، تا پایان شهریورماه برای ثبت نام و ارسال طرح های خود فرصت دارند.

وی با بیان اینکه محققان از هر رشته و گرایش علمی به جز رشته های علوم انسانی می توانند در رقابت های جشنواره بین المللی خوارزمی شرکت کنند، گفت: طرح های ارسالی در 15 گروه تخصصی شامل فناوری های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر و معماری، کشاورزی، منابع طبیعی و امور دامی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی های نو، زیست فناوری، محیط زیست و علوم پایه پزشکی، فناوری نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مکاترونیک و صنایع دفاعی در چهار محور پژوهشی شامل پژوهش های بنیادی، پژوهش های کاربردی، پژوهش های توسعه ای، اختراع و نوآوری قابل پذیرش هستند.
اللهیاری تاکید کرد: هیچ محدودیتی به لحاظ تعداد آثار ارسالی برای شرکت کنندگان وجود ندارد و شخصیت های حقیقی و حقوقی می توانند با هر تعداد اثر در جشنواره بین المللی خوارزمی شرکت کنند.

وی به متقاضیان توصیه کرد: برای کسب جزییات بیشتر در مورد ثبت نام و شرایط شرکت در بیست و نهمین جشنواره بین المللی خوارزمی به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به نشانی www.khwarizmi.ir مراجعه کنند. جشنواره بین المللی خوارزمی همه ساله به همت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با حضور رییس جمهوری در بهمن ماه برگزار می شود.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]