سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران؛

شمارش معکوس ثبت نام برای حضور در سمپوزیوم آغاز شد

کد خبر : 122893 شنبه 17 مهر 1400 - 17:02:28

سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران، با هدف بازخوانی روند تاریخی و سیر تحولات و عوامل مؤثر در موفقیت ‌ها و آسیب شناسی سفر و گردشگری27 و28 مهر ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش سیناپرس،  نخستین سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران با هدف مطالعه، گردآوری، بازخوانی و آسیب شناسی سیر تاریخی و روند شگرف تغییر و تحولات، عوامل تأثیر گذار،فرصت ها و تهدیدها  27 و 28 مهرماه سال جاری برگزار می شود.

گفتنی است، «سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران» با دعوت از اندیشمندان، استادان، متخصصان و صاحب نظران و انجام مطالعات، گردآوری مستندات، تدوین یادداشت‌های علمی و تاریخی، به منظور آمادگی هرچه بیشتر برای آغاز سده جدید خورشیدی، با هدف ترسیم چشم انداز و پیشنهاد راهکارها و نقشه راه آینده در عرصه گردشگری و صنایع وابسته به ویژه سفر، حمل و نقل، هتلداری، پذیرایی و مهمان نوازی، برگزار  می شود. این سمپوزیوم با برگزاری نشست های گفتمانی موضوعی، سخنرانی، ارائه مقاله، گردآوری و تولید فیلم مستند، انتشار کتاب و ویژه نامه‌های مرتبط همراه است.

علاقه مندان از جمله مدیران، استادان، دانشجویان و فعالان صنعت گردشگری و سایر افراد برای شرکت در سمپوزیوم ملی یکصدسال گردشگری ایران که در بستر حضوری و مجازی برگزار می شود، می توانند به صفحه اینترنتی زیر مراجعه و فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

گواهی حضور در سمپوزیوم به شرکت‌کنندگانی که از طریق نشانی درج شده ثبت‌نام کنند، اهدا می شود. لازم به یادآوری است، این سمپوزیوم سه شنبه و چهارشنبه، 27 و 28 مهرماه سال جاری از ساعت 15 الی 20 در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود.

برای شرکت در این سمپوزیوم به صورت مجازی به وبسایت سمپوزیوم به نشانی tourismsymposium.ir
ourismsymposium.ir/ثبت-نام مراجعه کنید.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]