نگاهی به ویژگی های نیسان 2022 GT-R Nismo

جدیدترین محصول نیسان رونمایی شد

کد خبر : 116158 جمعه 27 فروردین 1400 - 11:01:36

نیسان، شرکت خودروسازی مشهور ژاپن، به تازگی از مدل جدید 2022 GT-R Nismo در این کشور رونمایی کرد. این خودرو دارای موتوری با قدرت ۵۹۲ اسب بخار دارای ویژگی های خاص و طراحی سفارشی است.

به گزارش سیناپرس، شرکت ژاپنی نیسان از مدل جدید 2022 GT-R Nismo رونمایی کرده و آن را تکامل به سمت لذت نهایی رانندگی دانسته است. البته این خودرو فعلا فقط در کشور ژاپن عرضه خواهد شد و قرار نیست در سایر کشورها ارائه شود.

به گفته کارشناسان، GT-R Nismo خودرویی کاملا به روز شده از نسخه های قدیمی تری است که بیش از ۱۳ سال پیش برای اولین بار وارد بازار شدند. در ویژگی های نسخه فعلی اعلام شده است که این خودرو مجهز به موتور VR38DETT 3.8 لیتری توئین توربو V6 با توربوشارژرهای مخصوص GT3 و قدرت ۵۹۲ اسب بخار است.
سیستم ترمز به کار رفته در این خودرو، دارای بزرگترین روترهای سرامیکی کربنی است که تاکنون در یک ماشین ژاپنی نصب شده است. 
هیروشی تامورا، متخصص ارشد محصولات GT-R در شرکت خودروسازی نیسان در این رابطه گفت: مدل جدید GT-R Nismo  همیشه پیگیر تداوم شعار لذت نهایی رانندگی بوده است.

ما یک رویکرد جامع را دنبال کرده و در پی دستیابی به عملکرد دقیق از طریق ایجاد تعادل دقیق اجزای موتور و وزن بدنه هستیم و به تدریج در ظاهر GT-R پیشرفت می کنیم تا تعادل نهایی قدرت، عملکرد و هیجان را به مشتریان خود ارائه دهیم.

در این گزارش تصویری، برای نخستین بار جزئیات این محصول دیدنی و بسیار جذاب نیسان به نمایش درآمده است.

مترجم: ناصر پورقدیمی

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]