کد خبر : 102513 پنج شنبه 08 خرداد 1399 - 13:01:50
غلبه-بر-بحران-کرونا-با-همکاری-کشورها

برگزیده جایزه مصطفی مطرح کرد؛

غلبه بر بحران کرونا با همکاری کشورها

سیناپرس: برگزیده جایزه مصطفی(ص) گفت: وضعیت دشوار کنونی از جهات مختلف همه ما را وادار می کند برای مبارزه با کرونا همکاری کنیم و فقط وقتی با هم‌ باشیم می توانیم بر این بحران غلبه کنیم.

پروفسور جکی یینگ در نشست تبادل فناوری جایزه مصطفی(ص) که صبح امروز به صورت آنلاین برگزار شد گفت:  کشورهای زیادی با تبعات همه گیری کرونا روبرو هستند.

برگزیده جایزه مصطفی(ص) افزود: در اقتصاد جهانی شده دنیا، وقتی یک کشور با همه‌گیری روبرو می شود مرزهای خود را می بندد، عواقب بیماری بیشتر خواهد بود و جبران آن سخت تر است؛ از این رو وضعیت دشوار کنونی از جهات مختلف همه ما را وادار می کند برای مبارزه با کرونا همکاری کنیم و فقط وقتی با هم‌ باشیم می توانیم بر این بحران غلبه کنیم.

نشست تبادل فناوری جایزه مصطفی(ص) با محوریت کرونا با حضور سخنرانانی از کشورهای دیگر با رعایت قوانین فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت مجازی برگزار شد.در این دوره از نشست استپ کارشناسان بیماری‌های عفونی و اساتید دانشگاه و متخصصان همراه با اساتیدی از کشورهای هند، ترکیه، ژاپن، چین، اندونزی، مالزی، ایران و آذربایجان تجربیات خود را در درمان این بیماری به اطلاع یکدیگر می‌رسانند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]