کد خبر : 102490 چهارشنبه 07 خرداد 1399 - 15:44:38
تا-اطلاع-ثانوی-سفر-به-خوزستان-ممنوع

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:

تا اطلاع ثانوی سفر به خوزستان ممنوع

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در هفتمین روز از خرداد ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از 135 مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه ویروس شناسی یاسوج؛ 12 مورد مثبت گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به 656بیمار رسید.

وی افزود: از شمار مبتلایان جدید استان سه بیمار مرد و یک بیمار زن در شهرستان بویراحمد، یک بیمار مرد و یک بیمار زن در شهرستان کهگیلویه، دو بیمار مرد و یک بیمار زن در شهرستان گچساران، دو بیمار مرد در شهرستان باشت و یک بیمار مرد در شهرستان لنده می‌باشند.

این مسوول عنوان کرد: یک بیمار سابقه مسافرت به اهواز را داشته، یک بیمار به استان تهران سفر کرده و سه بیمار با موارد مثبت مبتلا در تماس بوده اند بنابراین از مردم شریف استان تقاضا داریم که از مسافرت به مناطق پر خطر کشور به خصوص استان هایی مانند خوزستان به شدت اجتناب نمایند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ابراز داشت: در آمار اعلام شده دیروز (6 خرداد ماه)، دو نفر از موارد مثبت جزء آمار شهرستان دنا اعلام شد اما با توجه به اینکه این دو بیمار ساکن شهرستان مارگون هستند و صرفا نمونه گیری آنها در شهرستان دنا انجام شده، جزء آمار شهرستان بویراحمد به حساب می آیند.

منبع:فارس

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]