کد خبر : 99819 یکشنبه 25 اسفند 1398 - 09:41:48
سامسونگ-موبایل-هایتان-را-پاکسازی-می-کند

سرویس پاکسازی گلکلسی؛

سامسونگ موبایل هایتان را پاکسازی می کند

با شیوع ویروس کرونا، شرکت سامسونگ اعلام کرده در مراکز خدماتی خود به طور رایگان موبایل، تبلت و ساعت های هوشمند افراد را با اشعه UV-C پاکسازی می کند.

در بحبوحه شیوع ویروس کووید۱۹، فروشگاه های Samsung Experience و مراکز خدماتی این شرکت، «سرویس پاکسازی گلکلسی»(Galaxy Sanitizing Service)را ارائه می کنند. در این سرویس با کمک نور UV-C موبایل های کاربران به طور رایگان تمیز می شود.

این سرویس به جای مواد شیمیایی قدرتمند که ممکن است به دستگاه های الکترونیکی آسیب برساند، از اشعه  UV-C برای پاکسازی موبایل ها، ساعت های هوشمند، ایرباد های بی سیم و تبلت ها استفاده می کنند. 

طبق اطلاعاتی که در وب سایت سامسونگ در مالزی وجود دارد، دستگاه هایی که برای عملیات پاکسازی در سرویس به کار می رود قبلا آزمایش شده اند تا روی عملکرد موبایل ها تاثیر منفی نداشته باشند.

افراد با مراجعه به فروشگاه ها یا مراکز خدماتی سامسونگ که این سرویس را عرضه می کنند، می توانند از آن بهره ببرند همچنین این مراکز خدمات پاکسازی را برای دستگاه های غیر سامسونگ نیز انجام می دهند.

در این خدمت موبایل ها در ۳۰ ثانیه، تبلت و ساعت هوشمند در ۳ دقیقه پاکسازی می شوند. البته سامسونگ تضمین نمی کند این سرویس تمام باکتری، جرم ها و ویروس ها را از بین ببرد.

منبع:مهر

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]