کد خبر : 98323 شنبه 05 بهمن 1398 - 14:02:02
-دیوارهایی-که-به-دروازه-تبدیل-شدند

گردشگری؛

دیوارهایی که به دروازه تبدیل شدند

سیناپرس: هنرمند خیابانی، بانام ایزی ایزون از کشور اروپایی مولداوی، با واردکردن عشقش به کیهان در نقاشی‌هایش، سبکی خاص را که کاملاً منحصر به خود اوست به وجود آورده است.

این هنرمند مولداویایی، با کالی گرافی و اجرای خوب تصورات خود، دیوارها را به‌گونه‌ای به تصویر می‌کشد که گویا می‌خواهد ما را به جهانی دیگر ببرد. به نظر می‌رسد که دروازه‌های وی به ابعاد جدیدی باز می‌شود و او از ما می‌خواهد که به آن‌ها وارد شویم.

ایزون، هر بار که بر روی دیوار نقاشی می‌کند، سعی دارد که جهان جدیدی را خلق کند. او از بازدیدکنندگان می‌خواهد که تصور کنند پشت این سیمان‌های خاکستری معماری شهری، چه چیزی درحال وقوع است. ایزون امیدوار است که مردم با تفکر در این تصاویر، در مورد اسرار زندگی کنجکاوتر شوند.

ایزون می‌گوید: «سبک من نشان دادن چیزهای کشف نشده است. چه کسی می‌تواند تصور کند درون دیوار تا چه حد رنگی و عمیق است؟ یا درون کیهان؟ یا درون هر شخص ناشناسی که در خیابان، مترو و یا مغازه می‌بینیم؟ ما هرروز، لحظات بی‌شماری از زندگی خود را از دست می‌دهیم فقط برای اینکه مشغله‌ی زیاد داریم و نمی‌توانیم دست از کار بکشیم و چشم و روح خود را باز کنیم.»

این هنرمند با آثار هنری‌اش توانسته قدری جادو در محیط شهری پخش کند و البته در این کار موفق بوده است زیرا ما می‌توانیم جهان را از طریق هنر انتزاعی قدرتمند او احساس کنیم. هر دیواری القاکننده‌ی انرژی او است، همان‌گونه که او نیز تمام انرژی خود را به پروژه‌هایش می‌دهد و امیدوار است که این انرژی به مردم هم برسد.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]