کد خبر : 98297 چهارشنبه 02 بهمن 1398 - 18:51:40
نقش-بانک-توسعه-تعاون-در-حمایت-از-صنعت-زنبورداری-قابل‌توجه-است-

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

نقش بانک توسعه تعاون در حمایت از صنعت زنبورداری قابل‌توجه است

سیناپرس: محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نقش بانک توسعه تعاون در حمایت از صنعت زنبورداری قابل‌توجه بوده است.

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر امروز در رونمایی از سامانه مبادلات بین بنگاهی صنعت زنبورداری کشور در مجتمع فرهنگی تلاش اظهار داشت: برنامه ملی ارتقای تولید و ایجاد اشتغال در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری و طرح حمایت از مشاغل خانگی از سوی دولت در حال اجرا می‌باشد.

وی در همین رابطه افزود: اقدامات حمایتی دولت از تولیدکنندگان فراتر از صرف حمایت مالی می‌باشد، بلکه نهادسازی، بازارسازی و انتقال تکنولوژی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت در حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان می‌باشد.
 
شریعتمداری با اشاره به راه‌اندازی سامانه جامع مبادلات بین بنگاهی صنعت زنبورداری در همین زمینه افزود: بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانک عامل طرح‌های ملی و اشتغال‌زایی دولت، در طراحی و پیاده‌سازی سامانه نقش مهمی ایفا نموده است و همچنین با حمایت مالی از این صندوق، زمینه ارتقای سطح تولید و توانمندی تکنولوژیک فعالان زنبورداری را فراهم نموده است.
 
گفتنی است در این مراسم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، عیسی منصوری معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رضایی معاون امور دامی وزارت جهاد کشاورزی، حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون، عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون، خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی و بانکی پور مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه زنبورداری کشور عصر امروز در مجتمع فرهنگی تلاش برگزار شد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]