با همکاری شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

کد خبر : 97293 دوشنبه 02 دی 1398 - 14:24:51

نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی با حمایت شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های حوزه نهاده‌های کشاورزی برگزار می‌شود.

در این رویداد تجاری که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برگزار خواهد شد، فناوران و استارتاپ‌ها در سه بخش مختلف «نهاده‌های کشاورزی»، «ماشین آلات و دستگاه‌های مرتبط با نهاده‌های کشاورزی» و« کسب و کارهای نوین» امکان حضور خواهند داشت که سه بخش عمده این رویداد نوآورانه را تشکیل می‌دهند.

این فستیوال تخصصی به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های حوزه نهاده‌های کشاورزی، با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه برگزار می‌شود. طرح‌های حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب، در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان رویداد ارائه شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات B۲B فراهم می‌شود.

طی رایزنی انجام شده با ستاد برگزاری نمایشگاه، طرح‌های برتر می‌توانند با تخفیف ۷۵ درصدی در پاویون استارتاپ‌های نمایشگاه حضور یابند.

مخترعان، فناوران و استارتاپ‌هایی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس http://techmart.ir/  مراجعه کنند. علاقه مندان به حضور در این رویداد باید حداکثر تا ۱۰ دی ماه ۹۸ اطلاعات تکمیل شده خود را به آدرس agicultech@techmart.ir ارسال کنند. بخش ویژه‌ای در این فستیوال به سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان اختصاص یافته است.

نوزدهمین فستیوال تخصصی ارائه نوآوری در صنعت کشاورزی همزمان با هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران در تاریخ ۱۹ دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]