در پرداخت تسهیلات :

عملکرد بالای ۷۰ درصدی بانک توسعه تعاون در بخش صنعت

کد خبر : 97288 دوشنبه 02 دی 1398 - 14:04:35

فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از طرح‌های تعاونی از عملکرد ۷۰ درصدی در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ در بخش صنعت خبر داد.

 وی گفت: این بانک به‌واسطه عاملیت صندوق توسعه ملی آمادگی دارد شرایط مطلوبی را برای شرکت‌های داروسازی در رفع نیازهای ضروری کشور تأمین کند.

وی همچنین با اشاره به عملکرد مطلوب بانک در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی گفت: بانک توانسته با پرداخت این تسهیلات کمک شایانی در ایجاد اشتغال به‌ویژه در مناطق روستایی و محروم کشور نماید.

گفتنی است شرکت زاگرس دارو از شرکت‌های زیرمجموعه شستا و فعال در زمینه تولید انواع داروها با اشتغال حدود ۱۰۰ نفر در شهرستان زرندیه استان مرکزی می‌باشد.

فتاحی همچنین در ادامه ضمن بازدید از کارخانه تولید فولاد هیربد بابیان اینکه بانک توسعه تعاون با حساسیت‌های بازار صنعت فولاد آشناست افزود: به‌زودی طرح گردش اعتبار مولد (گام) در بانک توسعه تعاون اجرایی می‌گردد.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن این طرح، نیاز واحدهای تولیدی جهت تأمین سرمایه و گسترش واحدهای تولیدی برطرف گردد. وی همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر امکان سوئیفت در بانک فراهم است افزود: بانک توسعه تعاون آمادگی دارد نیازهای صنایع را در مراودات ارزی برآورده نماید.

شایان‌ذکر است کارخانه فولاد هیربد با ظرفیت تولیدی ۳ میلیون تن با ۳۴ خط تولید و در زمینی بالغ‌بر ۱۵ هکتار با اشتغال ۷۰۰ نفر در شهرستان زرندیه فعال می‌باشد

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]