برای رفع مشکل صنایع برگزار شد:

دورهمی بازیگران زیست‌بوم فناوری حوزه آب

کد خبر : 95805 شنبه 11 آبان 1398 - 16:14:16

بازیگران زیست‌بوم فناوری حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست در یک گردهمایی دور هم جمع می‌شوند تا با توانمندی و نوآوری‌های موجود در داخل، مشکلات صنایع رفع شود.

هدف از این گردهمایی فناورانه که به همت ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و شتابدهنده آبان برپا است، استفاده از ظرفیت‌های علمی و توانمندی متخصصان برای حل مشکلات این حوزه است تا فعالان این زیست بوم در تعامل بیشتر با یکدیگر قرار گیرند.
در این گردهمایی همچنین صنایع نیازهای خود را با برگزاری پنل‌های تخصصی ارائه می‌دهند تا با دستاودهای شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها برای رفع آن اقدام شود. همچنین این رویداد فرصتی برای معرفی دستاوردها و توانمندی‌های دانش‌بنیان‌ها فراهم می‌کند تا با برگزاری نمایشگاهی آنها را ارائه و در معرض دید صنایع مرتبط قرار دهند.
ارائه آخرین دستاوردهای فناوری و نوآوری شرکت‌های دانش‌بنیان، امضای قراردادهای تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان، کمک به تقویت توان ساخت داخلی از طریق تبادل اطلاعات فنی میان فناوران، مسئولان و سرمایه‌گذاران، آشنایی فعالان وابسته با دستاوردهای نوین و برپایی نمایشگاه برای ارائه محصولات و خدمات شرکت‌های فناور و استارتاپ‌ها از محورهای این رویداد است.
"گردهمایی فناورانه سازمان‌ها، صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها" ۹ و ۱۰ آذر ماه امسال در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

 

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]