آشنایی کشورهای عضو اکو با ظرفیت‌ های گردشگری مازندران

محمد آزاد در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر بر آمادگی همه دستگاه های شهرستان برای برگزاری این اجلاسیه تاکید و گفت: حضور مدیران و روسای رادیو و تلویزیون کشورهای عضو اکو به همراه تعدادی از سفیران این کشورها می تواند به آشنایی بیشتر این کشورها با ظرفیت های گردشگری مازندران و خصوصا رامسر باشد.

وی گفت: مسوولان این شهرستان باید برای برگزاری هر چه بهتر این اجلاسیه همکاری کنند تا بتوانیم این اجلاسیه را بدون هیچ مشکلی در سطح بالا برگزار کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد که پس از برگزاری این اجلاسیه در آینده شاهد سفر گردشگران زیادی از کشورهای عضو اکو به استان مازندران خصوصا رامسر باشیم.

فرماندار رامسر همچنین با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه امسال گفت : برای برگزاری انتخابات باحضور گسترده اقشار مختلف مردم لازم است همه دستگاه های اجرایی شهرستان کمک کنند.

وی افزود: بر اساس قانون فعالیت نیروهای دولتی در ساعت اداری و در مراکز اداری ممنوع است و تمامی فعالیت های افراد در دستگاه ها از سوی مسئولان ذیربط رصد می شود.

به گفته آزاد، ملاک عمل برای مسئولان شهرستان در برگزاری انتخابات مر قانون است و تمامی مراحل انتخابات هم پس از اعلام وزارت کشور در این شهرستان اجرایی می شود.

رضا کحالی ، شهردار رامسر هم در این جلسه گفت : برای ایمن سازی رودخانه های این شهر مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان  اختصاص یافت .

وی افزود : این میزان اعتبار برای ایمن سازی و دیواره سازی رودخانه های رامسر و همچنین شناسایی و اجرایی طرح های مختلف از نقاط حادثه خیز این شهر هزینه خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای اجرایی شدن عملیات کامل دفع آب های سطحی در شهر رامسر نیازمند ۶۰ میلیارد تومان اعتبار است، افزود: در حال حاضر این عملیات در حساس ترین نقاط شهر به ویژه در منطقه ۴ راه دادگستری رامسر که همه ساله در زمان سیل مشکلاتی را برای تردد خودرو ها و مردم به وجود می آورد با منابع داخلی شهرستان در حال انجام است. شهرستان ۸۰ هزار نفری رامسر در غرب مازندران قرار دارد.

گفتنی است، اجلاسیه روسای رادیو و تلویزیون کشورهای عضو اکو قرار است  ۱۱ و ۱۲ آبان‌ ماه امسال در رامسر برگزار شود.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا