کد خبر : 95476 جمعه 26 مهر 1398 - 11:09:26
ششمین-کنفرانس-بین‌المللی-«وب‌پژوهی»-برگزار-می-شود

با همت دانشگاه علم و فرهنگ

ششمین کنفرانس بین‌المللی «وب‌پژوهی» برگزار می شود

سیناپرس: دانشگاه علم و فرهنگ با مشارکت پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی (SID)، ششمین کنفرانس بین‌المللی وب‌پژوهی را سوم و چهارم اردیبهشت‌ماه سال ۹۹ برگزار می‌کند.

تاکنون پنج دوره این کنفرانس به شکل متوالی برگزار و مقالات فارسی کنفرانس در پایگاه‌های SID و ISC نمایه شده و در حوزه‌ی بین‌المللی نیز تاکنون مقالات انگلیسی در پایگاه IEEE Xplore منتشر شده است.

وب‌پژوهی به‌عنوان یک حوزه‌ بین‌رشته‌ای می‌کوشد علاوه بر جنبه‌های فنی وب که مربوط به رشته‌ کامپیوتر و فناوری اطلاعات است، به سایر جنبه‌های وب نظیر ابعاد اقتصادی، علم‌سنجی، انسانی، جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، حقوقی و حتی هنری آن نیز بپردازد و در این راستا موفق شده است مقالات متعددی در سال‌های گذشته در همه‌ این حوزه‌ها دریافت کند.

ایده‌ وب‌پژوهی با رویکرد پژوهش در تمام ابعاد حوزه‌ وب، در سال 94 توسط دکتر محمدجواد شایگان‌فرد دانش‌یار دانشگاه علم و فرهنگ مطرح شد و مورد استقبال جامعه‌ علمی کشور قرار گرفت.

کنفرانس وب‌پژوهی به هر دو زبان فارسی و انگلیسی مقاله می‌پذیرد. مهلت ارسال مقاله تا تاریخ 4 بهمن‌ماه 98 تعیین شده است. ریاست این دوره کنفرانس وب‌پژوهی بر عهده دکتر سید سعید هاشمی است و دکتر شایگان‌فرد دبیر کنفرانس است.

از تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگرانی که به نحوی در یکی از ابعاد حوزه‌ وب فعالیت می‌کنند، دعوت می‌شود مقالات خود را به کنفرانس وب‌پژوهی ارسال کنند. وبگاه کنفرانس وب‌پژوهی به نشانی iranwebconf.ir فعال است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]