کد خبر : 93856 پنج شنبه 31 مرداد 1398 - 10:01:45
پهپاد-زیرآبی-با-لنز-قابل-زوم-تولید-شد

پهپاد زیرآبی با لنز قابل زوم تولید شد

تولید پهپاد با قابلیت حرکت در زیر آب تازگی ندارد، اما یک شرکت چینی از پهپاد زیرآبی منحصر به فردی رونمایی کرده که از لنز اپتیکال با قابلیت زوم بالا برخوردار است.

شرکت چینی یوکان سال گذشته پهپاد زیرآبی بی دبلیو اسپیس را تولید کرد. این شرکت با تولید مدل بی دبلیو اسپیس پرو در روزهای گذشته مشتریان خود را غافلگیر کرد. زیرا این پهپاد به قابلیت زوم اپتیکال شش برابر مجهز است.

پهپاد مذکور می تواند حداکثر به عمق 100 متری آب فرو برود و تصاویر ویدئویی زنده خود را برای اپراتور محلی بفرستد. این کار از طریق فناوری وای – فای انجام می شود. حداکثر فاصله اپراتور با پهپاد برای این کار باید 500 متر باشد.

یک دسته کنترل مجهز به نمایشگر ال ای دی نیز برای کنترل پهپاد یادشده در نظر گرفته شده است.همچنین یک اپلیکیشن سازگار با اندروید و آی او س بدین منظور موجود است.

مدل تازه از قدرت مانور بیشتری برای حرکت عمودی و افقی در آب برخوردار است و حتی می تواند با زاویه 45 درجه در عمق آب فرو رفته یا بالا برود. این کار به خصوص برای فیلم برداری از اشیای متحرک و آبزیان مناسب است.

باتری 9600میلی آمپری برای چهار ساعت استفاده و قابلیت تصویربرداری ویدئویی با کیفیت فوق دقیق و 30 فریم در ثانیه از جمله دیگر امکانات این پهپاد زیردریایی 1700 دلاری است.

منبع:فارس

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]