کد خبر : 90773 شنبه 07 اردیبهشت 1398 - 08:49:30
بررسی-مدیریت-هوشمند-پسماند-شهری

آغاز سلسله رویدادهای "تهران هوشمند؛

بررسی مدیریت هوشمند پسماند شهری

رویداد نوآورانه مدیریت هوشمند پسماند شهری که اولین رویداد از سلسله رویدادهای ارایه نیازهای فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران است، در روز دوشنبه، نهم اردیبهشت ماه برگزار می شود.

در این رویداد دکتر پیروز حناچی، شهردار پایتخت ودکتر علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ، مدیران ارشد شهرداری، نمایندگان بخش خصوصی، استارتاپ ها، مجموعه‌های نوآور و دانش بنیان و اعضای نظام صنفی رایانه‌ای حضور  دارند.
هدف اصلی این برنامه که از ساعت 9 صبح تا 12 روز نهم اردیبهشت در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود، ارایه فرصت‌ها، چالش‌ها و نیازهای شهرداری تهران در حوزه فناوری و نوآوری‌های مرتبط با مدیریت پسماند و پساب شهری خواهد بود.
در این رویداد که توسط مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند با همکاری مشترک "سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران" ، "سازمان مدیریت پسماند" ، "صندوق نوآوری و شکوفایی" و با هدف حرکت شهر تهران به سمت شهر هوشمند برگزار می‌گردد ، ضمن ارائه نقشه راه خدمات تهران هوشمند و مدل‌های همکاری و حمایت از کسب و کارهای نوآور، اولویت‌های شهر تهران در حوزه مدیریت پسماند بیان شده و در این خصوص تبادل نظر خواهد شد.
علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به نشانی https://evnd.co/H4xl9  به صورت رایگان در این همایش یک روزه ثبت نام نمایند.
اطلاعات بیشتر درباره این رویداد در وب سایت smart.tehran.ir یا از طریق تماس با شماره‌های 63-88398543 قابل دسترس است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط