کد خبر : 8964 شنبه 16 خرداد 1394 - 13:34:16
فاصله-بین-بالین-بیمارو-تئوری-های-درمان-را-کم-کنیم

فاصله بین بالین بیمارو تئوری های درمان را کم کنیم

سیناپرس: دبیر علمی شاخه پرستاری نخستین کنگره بین المللی نفرولوژی و ارولوژی بر لزوم نزدیک تر شدن دانشگاه های علوم پزشکی به بالین گفت: فاصله بالین بیمار وتئوری های درمان را در این مجموعه ها با ارایه مدل ها و راهکارهای مناسب باید کم کنیم .

 دکتر علی طیبی در نشست خبری نخستین کنگره بین المللی نفرولوژی وارولوژی ایران گفت: روش های که در این زمینه پیشنهاد می شود باید به صورت علمی و اقدامات تحقیقاتی و پژوهشی باشد تا شاهد چنین کاری باشیم .وی بر تقویت آموزش و پژوهش تاکید کرد کرد و گفت: با بهره گیری از این دو موضوع مهم می توانیم خدمات مناسب تری به بیماران ارایه کنیم .

وی یکی از بخش های فعال این کنگره را شاخه پرستاری اعلام کرد و گفت: شعار اصلی این شاخه کسب زندگی سالم است.وی تاکید کرد کسب زندگی صحیح کمک بسیار موثری در پیشگیری ، کنترل عوارض بیماری و توانبخشی است.
وی اظهار کرد اصلاح نگاه بیماران ، پرستاران و در نهایت جامعه نسبت به بیماران دیالیزی از جمله اهداف این کنگره است و گفت: تعداد از بیماران کلیوی ساکن در تهران روزهای 20 و21 خرداد ماه آموزش های لازم را دراین زمینه فرا می گیرد.وی به تعداد مقالات ارسالی توسط پرستاران در این کنگره اشاره کرد و گفت: نزدیک به 20 مقاله پذیرفته شده که حدود 20 مقاله به صورت سخنرانی و بقیه نیز به صورت پوستر دراختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]