کد خبر : 615 دوشنبه 26 آبان 1393 - 03:23:27
هواپیمایی-که-حالا-آپارتمانی-مجلل-است

هواپیمایی که حالا آپارتمانی مجلل است

سیناپرس: برای صدها میلیون نفر در سراسر جهان گذراندن یک شب در هواپیمای لوکس در حال پرواز رویایی دست نیافتنی است. حالا خطوط پروازی KLM برای تحقق این رویا دست به کار شده و یکی از هواپیماهای زمین گیرشده اش را به آپارتمانی مجلل تبدیل کرده است.

سیناپرس: میلیونها تن در سراسر جهان سوار بر هواپیماهایی با خدمات دهی ارزان (ٍEconomy) می شوند. آنها این امکان را پیدا نمی کنند که حتی یک شب را در هواپیمای درحال پرواز سپری کنند اما از این پس هواپیمای زمین گیر اما دگرگون شده خطوط پروازی KLM این رویا را به واقعیت تبدیل می کند.


این هواپیما که در عمر کاریش 3675 پرواز موفقیت آمیز داشته است به تازگی در مجاورت فرودگاه Schiphol آمستردام آرام گرفته و با تغییرات جالب توجهی که درون آن اعمال شده تغییر کاربری داده و به آپارتمانی مجلل تبدیل شده است.
مساحت داخلی قابل زندگی در این هواپیما 366 متر مربع است. فضای مجزا برای مطالعه، تختخواب بزرگ، کتابخانه مملو از کتاب، دو اتاق مجزا برای خواب، آشپزخانه ای کامل مجهز و کابین خلبان پانارومایی در کنار 116 پنجره از بخش های دیدنی این هواپیمای آپارتمانی است.
در این هواپیمای دگرگون شده از فناوری وای فای نیز جهت آسایش و سرگرمی هر چه بیشتر ساکنان آن استفاده شده است.


مسافرین این هواپیما در بدو ورود به آن با مجموعه نکات و مقرراتی روبرو می شوند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خبری از پرواز نیست!
نمی توانید از تشک های اضطراری برای خروج استفاده کنید!
در زمان روشن بودن چراغ هشدار دهنده" کشیدن سیگار ممنوع" نمی توانید سیگار بکشید!
باید گل و گیاهان آپارتمان را آبیاری کنید و به ماهی ها هم غذا بدهید.
باید این هواپیما را مثل هواپیمای شخصیتان بدانید!

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
کلید واژه ها: آپارتمان مجلل هواپیما
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]