معرفی دستاوردهای دانشجویان ایرانی خارج از کشور در جشنواره ملی حرکت

کد خبر : 60101 سه شنبه 30 خرداد 1396 - 11:17:59

مدیرکل فرهنگی وزارت علوم از معرفی دستاوردها و ابداعات دانشجویان ایرانی خارج از کشور در جشنواره ملی حرکت خبر داد و گفت: بخش بین‌الملل دهمین جشنواره حرکت زمینه معرفی فرهنگ و دستاوردهای دانشجویان نخبه ایرانی در خارج را فراهم خواهد کرد.

 فضل‌الله ایرجی کجوری در نخستین جلسه بخش بین‌الملل دهمین جشنواره حرکت که در اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار شد، افزود: فعالیت‌های فرهنگی و علمی در سطح بین‌الملل بیشتر از هر حوزه دیگری می‌تواند به گسترش ارتباطات میان کشورها کمک کند. جشنواره حرکت باید زمینه‌ساز جذب مشارکت دانشجویان، ایجاد شبکه‌های ملی و توسعه ارتباطات بین‌المللی در عرصه علم و فناوری باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: تبادل ایده‌ها، الگوهای فعالیت و شیوه‌های ارتباط صنعت و دانشگاه‌ها و همچنین تناسب پیوند دانشگاه و بازار کار می‌تواند از جمله اهداف این نوع از ارتباطات و تعاملات بین‌المللی قرار بگیرد.

مدیر کل فرهنگی وزارت علوم خاطرنشان کرد: می‌توان از ظرفیت‌های فرهنگی ایران برای معرفی دستاوردهای دانشجویان ایرانی در سطح بین‌الملل و  کشورهای جهان اسلام بهره گرفت. بنابراین مشارکت کشورهای همسایه و منطقه در دهمین جشنواره حرکت را در دستور کار قرار دادیم تا ارتباطات علمی و فرهنگی بین ایران و کشورهای منطقه بسط و گسترش یابد.

وی تصریح کرد: دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در ایران و دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در خارج از کشور به جشنواره حرکت دعوت خواهند شد.

مدیر کل فرهنگی وزارت علوم در پایان اظهار کرد: بخش بین‌الملل جشنواره حرکت زمینه‌ای برای معرفی دستاوردها و ابداعات دانشجویان نخبه ایرانی خارج از کشور خواهد بود و امیدواریم این محمل زمینه‌ساز بازگشت نخبگان ما باشد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]

high scool student pinay porbhub.cc horny bhai hot sex bxny

spank tenyteen bella baby feet SexVideo 8 clls

xnxxvedohd The Porn Dude shemale javanese zoey hollowey seduction stepson coemplet

zoey hollowey seduction stepson coemplet shemale javanese foot feetish worship

russian poro Sex Pics sex ashryaray bella baby feet

BayVip- Cổng game dân gian hấp nhất Việt Nam tai bay vip tải bay vip

Choáng Club - Giàu Chớp Nhoáng tải choáng vip tai choang vip

Tải game B29 B29 - Cổng game Bom Tấn Hội Tụ Tải b29.club 2021

Bốc Club - Đổi thẻ xanh chín, uy tín hàng đầu Bốc Club BỐC CLUB - Tải Ngay BỐC CLUB