برگزاری کانون ارزیابی و توسعه شایستگی در جهاددانشگاهی قم

کانون ارزیابی و توسعه شایستگی ویژه کارکنان و مدیران میان پایه استان توسط کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاد دانشگاهی به مدت ۱ روز در مرکز آموزش های تخصصی شماره یک این نهاد انجام شد.

به گزارش سینا پرس، این ارزیابی به مدت یک روز طی روز پنجشنبه 14 تیرماه در دو نوبت صبح و عصر توسط کانون ارزیابی این نهاد، اجرا شد.
طی این ارزیابی، 18 نفر از کارکنان و مدیران میان پایه تعدادی از دستگاه‌های اجرایی استان با حضور ارزیابان حرفه‌ای و صاحب صلاحیت جهاد دانشگاهی مورد ارزیابی شایستگی قرار گرفتند.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قم، در حاشیه برگزاری این کانون؛ هدف از برگزاری ارزیابی شایستگی را توسعه شایستگی استعدادها، ارزیابی و سنجش نیازمندی‌ های آموزشی، توانمندسازی و حفظ نیروی انسانی کارآمد عنوان کرد.

یاسر شریفی؛ ایجاد بسترمناسب برای تحقق اصل دانش گرایی، شایسته سالاری و حرفه‌ای گرایی مبتنی بر اخلاق اسلامی در نصب وارتقاء مدیران، فراهم نمودن ساز و کارهای مناسب برای شناسایی و توسعه ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و شایستگی‌های کارمندان مستعد احراز پست‌های مدیریت حرفه‌ای و افزایش انگیزه کارشناسان و کارمندان توانمند از طریق ایجاد فضای رقابتی و عادلانه در انتخاب و انتصاب به پست‌های مدیریت حرفه‌ای را از جمله مهمترین اهداف کانون برشمرد.

وی در پایان بیان کرد: کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی دارای گواهی صلاحیت ارزیابی شایستگی‌های عمومی مدیران حرفه ای دستگاه های اجرایی از سازمان اداری و استخدامی کشور و متشکل از متخصصان مدیریت استعداد، روانشناسان، متخصصان تحلیل اطلاعات و مشاوران منابع انسانی است.

یادآور می‌شود؛ کانون ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران جهاددانشگاهی یکی از مراکز ارزیابی شایستگی سرمایه انسانی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا