برگزاری هشتمین قرعه‌کشی تسهیلات قرض‌الحسنه دانش‌آموزی

صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران، در هشتمین قرعه‌کشی طرح جوانه ۲۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه دانش‌آموزی به مبلغ ۵۰ میلیون ریال اعطا می‌کند.

به گزارش سینا از روابط عمومی صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی، افسانه بیات مدیرعامل این صندوق قرض‌الحسنه از هشتمین قرعه‌کشی طرح جوانه‌های جهاددانشگاهی به مناسبت عید سعید غدیر خم خبر داد و گفت: در این دوره 20 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه کمک هزینه تجیهزات ویژه دانش‌آموزی خانواده جهادگران به مبلغ ۵۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود.

افسانه بیات، با اشاره به این که هدف این طرح ترویج فرهنگ پس‌انداز و استفاده بهینه از منابع مالی در میان دانش‌آموزان است، گفت: امیدواریم با استمرار این برنامه‌ها بتوانیم به ترویج رفتارهای اقتصادی صحیح در نسل جوان کشور کمک کنیم.

وی با اشاره به مشارکت 2640 دانش آموز از سراسر کشور در طرح جوانه خاطرنشان کرد: در این طرح تاکنون 100 فقره تسهیلات پرداخت شده که 48 فقره به واحدهای مستقر در شهرستان و 52 فقره به واحدهای مستقر در تهران اعطا شده است.

 مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان در پایان اظهار کرد: تمامی تسهیلات ارائه شده از محل منابع صندوق و وجوه اداره‌ شده پرداخت می‌شود.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی isfa.acecr.ac.ir مراجعه و یا با شماره 66971353 تماس حاصل نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا