برگزاری دوره توانمندسازی مدیران بسیج مهندسین صنعت و معدن منطقه‌ای به میزبانی شیراز

مسؤول سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن فارس از برگزاری دوره توانمندسازی مدیران بسیج مهندسین صنعت و معدن منطقه ای به میزبانی شیراز از هشتم تا دهم خردادماه خبر داد.

به گزارش سینا پرس فارس، حسین پناهی امروز، 7 خردادماه با اشاره به اینکه این دوره توانمندسازی سه روزه خواهد بود، اظهار داشت: در این همایش سه روزه که با حضور 115 نفر برگزار خواهد شد، مجتبی اصغری رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور، اساتید خبره کشوری، مدیران کلینیک صنعت و معدن، مدیران تخصصی حوزه صنعت و مشاورین صنعتی حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه اهداف برگزاری این دوره آشنایی بیشتر مدیران با راهبردهای تخصصی حوزه صنعت است، خاطر نشان کرد: توانمندسازی مدیران تاثیر بسزایی در شناخت چالش ها و حل مسائل کاری خواهد داشت که در این دوره تلاش شد با ارایه جزوه های تخصصی بخشی از نیازهای آموزشی مدیران مرتفع گردد.

مسؤول سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن فارس با اشاره به برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی در این دوره توانمندسازی عنوان کرد: در این دوره کارگاه های آموزشی مشاوره مالیاتی، بیمه ای، تامین مالی صنایع نیمه فعال و عقود بانکی و انواع قراردادها، آموزش مشاوره مباحث دانش بنیان صنایع، الگوهای عارضه یابی و آماده سازی برنامه بهبود و احیای واحدهای صنعتی و ارائه الگوهای موفق برگزاری خواهد شد.

پناهی نظام تعلیم و تربیت تخصصی را مهم دانست و افزود: مدیران کانون‌ های تخصصی صنعت معدن می توانند با ترویج فرهنگ مشاوره در شهرک های صنعتی و در بین تولید کنندگان با استفاده از ظرفیت کلینیک صنعت معدن انرژی در موضوعات تحقیق و توسعه‌، مشاوره ای، قوانین مقررات، مالی و بازار نقش بسزایی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا