آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی دانشگاه‌های سراسر کشور در دانشگاه شیراز

رئیس پردیس بین‌الملل دانشگاه شیراز گفت: آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی دانشگاه‌های سراسر کشور از یکم تا چهارم خردادماه در دانشگاه شیراز برگزار می شود.

به گزارش سینا پرس فارس، مهرداد پورجعفر امروز، 30 اردیبهشت ماه با اعلام این خبر توضیح داد: آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی سراسر کشور با هدف تعمیق‌بخشی در ارتباطات فرهنگی ملل در بستر فرهنگ غنی ایران اسلامی، تعمیق ارتباطات عاطفی، تقویت و استمراربخشی به ارتباطات دانش‌آموختگان، در شهر شیراز، به‌میزبانی دانشگاه شیراز، باهمکاری سازمان امور دانشجویان وزارت علوم برگزار می‌شود.

پورجعفر، افزود: در این آیین، بیش‌ از  ۵۰۰ نفر از دانش‌آموختگان بین‌المللی، از ۵۰ دانشگاه کشور و 19 ملیت شرکت می‌کنند و جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دختر و پسر بین‌المللی، در سال جاری به‌صورت همزمان برگزار خواهد شد.

دبیر آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی گفت: دانشجویان شرکت‌کننده در این آیین از دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در تمام رشته‌های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند.

به‌گفته‌ وی، این آیین که در حرم مطهر احمدبن موسی «ع» و دانشگاه شیراز برگزار می‌شود، باحضور دکتر زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و جمعی از مسؤولان وزارت علوم و دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا