حمایت 1میلیاردی از کسب و کارهای دارای سطح بلوغ فناوری 3 یا بالاتر

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک در هجدهمین رویداد رقابت های استارتاپی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: این ستاد آمادگی دارد تا از کسب و کارهای آنلاین دارای TRLسطح 3 یا بالاتر و مبتنی بر هوش مصنوعی تا سقف یک میلیارد تومان حمایت کند.

به گزارش سیناپرس از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، بهروز مینایی در هجدهمین رویداد رقابت های استارتاپی دانشگاه علم و صنعت ایران، با بیان اینکه دانشگاه ها نقش مهمی در رشد و توسعه کسب و کارهای استارتاپی دارند، اظهار داشت:  باید فضای کارآفرینی دانشگاهی توسعه یابد.

رویداد رقابت های استارتاپی با حضور بنیان گذاران استارتاپ ها، دانشجویان و علاقه مندان به کسب و کار با هدف شناسایی شرکت های خلاق، در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک، جمعی از اساتید دانشکده های برق، کامپیوتر و مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران، برخی از مدیران فعال پژوهشی دانشگاه، مهدی مقیمی مدیر دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه علم و صنعت، علیرضا رضایی مدیر فن بازار البرز و عضو هیات علمی دانشگاه تهران و نوری مدیر خانه خلاق و نوآوری ایلسا از جمله شرکت کنندگان و سخنرانان در این رویداد بودند.

No tags for this post.

بهاره صفاری

جانشین سردبیر خبرگزاری سینا؛ روزنامه نگار در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا