تجلیل مدیریت شهری از قهرمان پرافتخار شیرازی

مدیریت شهری شیراز از تلاش هادی چوپان قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک و مسترالمپیا قدردانی و از ایستادن شهروند شیرازی بر روی سکوی قهرمانی جهان تجلیل کرد.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار با هادی چوپان قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک و مسترالمپیا اظهار کرد: شما با قهرمانی خود نام ایران و به طور خاص شیراز را بلندآوازه نگاه داشته و این کار بزرگ شما جای قدردانی دارد.

محمدتقی تذروی با بیان اینکه شما الگوی ایران‌زمین شده‌اید، گفت: امروز شما الگو هستید و اکثر جوانان ما که به نوعی به ورزش‌های قهرمانی ارتباط دارند نگاهشان به الگو است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت (ع) شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: شما به‌عنوان قهرمان ملی افتخار آفریده و کام مردم را شیرین و برای شهرتان افتخار ایجاد کردید و ما وظیفه داریم به‌نوعی از شما تجلیل کنیم.

محمدرضا هاجری گفت: امروز نام شما به یک الگو تبدیل شده و این الگو را باید خودتان حفظ، صیانت و حراست کنید تا استعدادها کشف و به عنوان دستاورد آینده سرمایه ملی مطرح باشند.

شهردار کلان‌شهر شیراز نیز از تلاش سخت و سنگین هادی چوپان در رسیدن به سکوی قهرمانی جهان تقدیر کرد.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری وظیفه خود می‌داند که از قهرمانان ملی به عنوان شهروند تاثیرگذار تجلیل کند،همچنین برای هادی چوپان آرزوی صحت و تندرستی کرد و افزود : افتخار می‌کنم شهروندی از شیراز که خود را متعلق به این شهر می‌داند ، مسیری سخت در پیش گرفته و به جایگاه قهرمانی و افتخار رسیده است.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، هادی چوپان نیز با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی مدیران و کارکنان و به ویژه پاکبانان و سبزبانان شهرداری شیراز به عنوان قشری زحمتکش گفت: این تلاش شبانه روزی باعث زیبایی و پابرجایی شهر شیراز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا