امکان استفاده دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امکانات این دانشگاه

سرپرست دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه امکان استفاده دانش آموختگان این دانشگاه از امکانات دانشگاه امیرکبیر فراهم است، گفت: ما همیشه حضور دانش آموختگان در فضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر را مغتنم می دانیم اگر می خواهند از امکانات دانشگاه استفاده کنند این امکان برای آنها فراهم ‌شود.

به گزارش سیناپرس؛ علیرضا رهایی در گردهمایی دانش آموختگان دانشکده مهندسی عمران این دانشگاه، یاد بازنشستگان و همچنین کسانی که سال جاری از دانشگاه رفتند را گرامی داشت و گفت: همه دست‌اندرکاران فعالیت‌های عمرانی که در اشکال مختلف اعم از بخش های اجرایی، مطالعاتی، مشاوره و مدیریتی فعال هستند، شاهد هستیم که دنیای امروز دنیای تحول است به طوریکه اتفاقات خیلی بزرگی در دنیا اتفاق می افتد.

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: شاید یک سری از فناوری‌های نوظهور جهان را متحول و فضاهای مختلف را تغییر می دهد. براین اساس ممکن است امروز لازم باشد دانش آموختگان ما که با این فناوری‌های نوظهور نظیر هوش مصنوعی و زمینه‌های مرتبط کمتر آشنا هستند، وقت بگذارند تا زمینه آشنایی بیشتر با این موضوعات مهم فراهم شود.

رهایی ادامه داد: ما نیز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در زمینه آموزش فناوری‌های نوظهور کمک خواهیم کرد تا فارغ التحصیلان ما در مسیر کارشان موفقیت‌های بیشتری کسب کنند.

این استاد دانشگاه یادآور شد: دانشگاه صنعتی امیرکییر در گذشته در بسیاری از طرح های بزرگ و کلان ملی مشارکت داشت امروز نیز در ارتباط با یک سری فناوری‌های جدیدی مثل، مطالعات علمی و تحقیقاتی دریا محور، مطالعات علمی و تحقیقاتی هوائی در هوا فضا، مطالعات علمی و تحقیقاتی فناوری‌های نوظهور و هوش مصنوعی و مطالعات علمی و تحقیقاتی انرژی و تولید دانش بنیان وغیره فعالیت های خوبی در دانشگاه انجام می گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وی خاطر نشان کرد: امروزه دانشگاه صنعتی امیرکبیر مسیر تحولی خود را طی می کند و به دلیل ظرفیت و توان دانشجویان و اعضای هیات علمی توانسته است در این عرصه قدم بگذارد.بنابراین ما همیشه حضور دانش آموختگان در فضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر را مغتنم می دانیم اگر می خواهند از امکانات دانشگاه استفاده کنند این امکان برای آنها فراهم شود.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا