طرح «کتابخانه‌گردی» در 62 کتابخانه عمومی استان فارس اجرا می‌شود

در آستانه بیستمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و به منظور معرفی خدمات و کارکردهای کتابخانه های عمومی، طرح کتابخانه گردی در کتابخانه های منتخب فارس اجرا می شود.

در آستانه ۱۷ اسفند ماه بیستمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به منظور معرفی خدمات و کارکردهای کتابخانه‌های عمومی، طرح «کتابخانه‌گردی» در 62 باب کتابخانه عمومی منتخب استان فارس اجرا می‌شود.

بر این اساس کتابخانه‌های منتخب شامل کتابخانه‌های تازه‌تأسیس، کتابخانه‌های دارای جاذبه‌های خدمات و فعالیت و… در روزهای 13، 14 و 15 اسفندماه میزبان مردم، مسئولین، شخصیت‌های مرجع و دستگاه‌های استانی و شهرستانی خواهند بود.

عضویت افتخاری مسئولین در کتابخانه‌های عمومی؛ نشست‌های آزاداندیشی و مطالبه‌گری فرهنگی از مسئولین استانی؛ تقدیر از برگزیدگان استانی دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛ برنامه‌های فرهنگی با مشارکت اعضا و نمایشگاه و فروشگاه کتاب، عکس و کسب‌وکارهای بومی، از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام در کتابخانه‌های منتخب برای اجرای طرح «کتابخانه‌گردی» برگزار خواهد شد.

به گزارش سینا پرس فارس، کتابخانه گردی از جمله طرح های سراسری نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که همزمان در 460 کتابخانه عمومی سراسر کشور اجرا خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا