درخواست‌های استاندار فارس از بانوان؛ از انتخاب نام تا انتخاب نماینده

استاندار فارس در جمع بانوان مدیر استان فارس سه ماموریت فوری را به ایشان محول کرد و خواستار نقش آفرینی بانوان در انتخاب نام خوب برای فرزندان، مشارکت پرشور در انتخابات و صیانت از خانواده شد.

محمد هادی ایمانیه امروز ۳۰بهمن ماه در جمع ۱۳۰ نفر از مدیران زن ادارات شهرستان های استان فارس، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: واقعیت این است که همه بانوان تاثیرگذار هستند و هر جنبه ای از جمهوری اسلامی اصلاح، پیشرفت و توسعه یابد، مستقیم و غیر مستقیم وابسته به بانوان است.
وی با تاکید بر اینکه پشت هر مرد موفقی یک بانوی با همت قرار دارد، به رابطه بنیان گذار انقلاب اسلامی با همسرشان اشاره کرد و افزود: انسان های موفق در هر سطحی دارای یک همسر باهمت، مقتدر و صبور هستند.
استاندار فارس فارس از بانوان خواست نقش خود را دستکم نگیرند و محکم و استوار در میدان توسعه و پیشرفت استان حاضر باشند و اظهار داشت: امروزه فضای مجازی مدیریتِ از منزل را نیز ممکن‌ کرده و در منزل هم می توانید به نقش مدیریتی خود در اجتماع و مباحث اجتماعی و اعتقادی و… بپردازید.
وی اظهار کرد: از خواهران خودم می خواهم نقش خود در منزل یا بیرون از منزل را در مباحث مختلف ازجمله مسائل اعتقادی، اقتصادی، اجتماعی و در سایر حوزه ها را به خوبی ایفا کنید.
ایمانیه تاثیرات بانوان را قلبی، واقعی و عمیق می داند و به همین سبب سه درخواست را از بانوان مطرح کرد و افزود: در اولین قدم باید در انتخاب اسامی فرزندان ورود کنید و بر استفاده از اسامی وزین و فاخر ایرانی اسلامی سایر بانوان را تشویق و ترغیب کنید. از سوی دیگر از جمعیت صیانت کنید؛ این کار به خوبی از عهده شما برمی آید و سایر موارد مرتبط با آن از جمله افزایش ازدواج، افزایش فرزند آوری، کاهش طلاق و … از این طریق محقق می شود. البته باید تاکید کرد که رئیس و مدیر بودن شما در این مقوله منافاتی با انجام این وظیفه ندارد.
انتخابات سومین موضوعی بود که محمد هادی ایمانیه از بانوان خواست غیرتمندانه در برگزاری هرچه باشکوه تر آن وارد شوند. وی در این زمینه با تاکید براینکه باید با تمام توان پای صندوق های رای حاضر شوید، خاطرنشان کرد: تعدادی از بانوان نیز خود را برای تصدی نمایندگی کاندیدا کرده اند که می توانید به ایشان رای دهید.
نماینده عالی دولت در فارس با تاکید بر اینکه قوام و بنیان خانواده و توجه به بانوان در این مسیر بهتر به نتیجه می رسد، افزود: پس هم خودتان، هم خانواده در این مشارکت سیاسی حاضر شوید و هم سایر افراد را برای حضور پرشور در این رویداد عظیم و حیاتی دعوت کنید.
به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، ایمانیه برای چندمین بار متوالی موافقت خود را مبنی بر انجام دو ساعت دورکاری در روز برای بانوانی که فرزند زیر ۱۸ سال دارند و یک ساعت برای بانوان متاهل، به شرط موافقت مدیر مافوق و نظارت بر انجام دورکاری اعلام کرد و در ادامه خاطر نشان ساخت: در اقدامات فرهنگی نیازمند به هم‌افزایی دارید و نیازمند اتصال به یک‌دیگر هستید؛ این اتصال با تلاش دفتر اموربانوان و خانواده استانداری و به محوریت ایشان میسر می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا