بررسی وضعیت آمادگی لجستیکی امداد و نجات هلال احمر فارس

با حضور ارزیابان سازمان امداد و نجات کشور ،مراکز امدادی و عملیاتی جمعیت های هلال احمر در فارس مورد ارزیابی قرار گرفتند‌

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس، امروز 2 دی ماه، از ارزیابی کلیه مراکز امدادی و عملیاتی این جمعیت توسط ارزیابان منتخب سازمان امداد و نجات با رویکرد وضعیت آمادگی لجستیکی خبر داد.

مهدی خوبیار گفت: تیم ارزیابی سازمان امداد و نجات هلال احمر از روز 23 دی ماه تا دوم بهمن سال جاری با حضور در استان فارس از کلیه مراکز امدادی و عملیاتی این جمعیت نظیر انبارهای امدادی ،پایگاه های امداد و نجات ،مراکز ترابری و اتاق آماده عملیات شعب سراسری استان فارس بازدید کردند.

معاون امداد و نجات هلال احمر فارس تصریح کرد: این کارشناسان همچنین با حضور در 30 انبار امدادی در تمامی شعب هلال احمر استان ،آخرین وضعیت حوزه اقلام زیستی در امدادرسانی ها ارزیابی نمودند.

وی افزود :بروز بودن امکانات و تجهیزات لجستیکی ،ترابری و همچنین بررسی آمادگی نیروهای امدادی از اهم مواردی بود که این ارزیابان در 36 پایگاه امداد و نجات مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی هلال احمر استان فارس، خوبیار در پایان بیان کرد: این ارزیابی ها هرساله و با هدف تعیین سطح آمادگی مجموعه های حوزه لجستیک عملیاتی هلال احمر صورت می پذیرد.

گفتنی است؛ جمعیت هلال احمر استان فارس بر اساس شاخص های ارزیابی کلان کشوری در سال ۱۴۰۱ به عنوان هلال احمر برتر در حوزه امداد و نجات معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا