تولید و صادرات ماشین‌های الکتریکی در همدان

مدیرعامل یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری همدان از تولید ماشین‌ های الکتریکی (EV chargers) توسط این شرکت و صادرات آن به ترکیه خبر داد.

جهانگیر ملک محمدی افزود: این محصول که در تمامی ماشین های الکتریکی کاربرد دارد و برای شارژ ماشین های برقی مورد استفاده قرار می گیرد، حاصل تلاش یکساله تیم تحقیق و توسعه مستقر در پارک علم و فناوری استان همدان است.

ملک محمدی افزود: این شارژر مطابق با استانداردهای بازارهای هدف اروپا و آمریکا طراحی و ساخته شده است و با استانداردهای شارژ سریع همچون شارژ ترکیبی، CHADEMO و سوپر شارژرها قابل پیاده سازی است و چالش‌های شارژ سریع را برطرف می‌کند.

وی افزود: این محصول قادر است اتومبیل های برقی را در بازه زمانی نیم تا ۶ ساعت شارژ کامل کند.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: با توجه به افزایش قیمت سوخت های فسیلی در کشورهای اروپایی و ترکیه، بسیاری از افراد به دنبال استفاده از خودروهای برقی بوده و این محصول می تواند به محصولی پرفروش در بازار ترکیه تبدیل شود.

ملک محمدی اظهار کرد: این محصول استانداردهای CE و ROHS را دریافت کرده و در حال ورود قدرتمند به بازار ترکیه و همچنین اروپا است.

وی یادآور شد: این محصول در سه مدل شارژرهای خانگی و شارژرهای صنعتی و شارژرهای قابل حمل ساخته شده است.

مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: این شرکت در حوزه برق و الکترونیک فعالیت دارد و محصولاتی اعم از تله متری و مانیتورینگ به منظور نصب در ایستگاه پمپاژ آب در راستای مدیریت مصرف آب ساخته می شود.

وی افزود: این شرکت دانش بنیان با شرکت آب و فاضلاب استان های همدان، قزوین، زنجان، لرستان، کرمانشاه و ارومیه همکاری دارد و تاکنون سه هزار و ۵۰۰ دستگاه بر روی ایستگاه های پمپاژ آب این مناطق نصب شده است.

مدیرعامل این شرکت همچنین گفت: این دستگاه ها به کشورهای عراق، ترکیه و آذربایجان صادر می شود.

ملک محمدی تصریح کرد: با وجود تحریم ساخت دستگاه sof starter ,vfd, inverter تحقیقات خود را از سال ۹۸ کلید زدیم و پس از فرآیند های مختلف در این زمینه به صورت آزمایشگاهی وارد مرحله تولید شدیم و در حال حاضر این دستگاه براساس استانداردهای اروپایی ساخته و در صنعت ملی و بین المللی به تولید انبوه رسیده و در بازار عرضه می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا