بهره‌مندی ماهانه ۲۰ هزار نفر از خدمات علوم پزشکی همدان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ماهانه بطور متوسط ۲۰ هزار نفر در سه کلینیک ویژه علوم پزشکی شهر همدان شامل کلینیک امام خمینی(ره)، مهدیه و امید ویزیت می‌شوند.

محمدمهدی مجذوبی بیان کرد: مراجعان به سه کلینیک شهر همدان توسط متخصصان و با تعرفه دولتی ویزیت شده و به طور متوسط ماهانه ۳۰ هزار خدمت دریافت می‌کنند.

وی اضافه کرد: در مسیر برنامه تحول نظام سلامت همه تخصص‌های رشته‌های پزشکی در کلینیک‌های ویژه دانشگاه علوم پزشکی همدان با هدف خدمت رسانی به مردم استان ایجاد شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: ۱۰۵ پزشک متخصص و فوق تخصص در سه کلینیک امام خمینی(ره)، مهدیه و امید شهر همدان بیماران را با تعرفه دولتی ویزیت می‌کنند.

مجذوبی گفت: کلینیک‌های ویژه علاوه بر تسهیل دسترسی بیماران به متخصصان، با توجه به هزینه پایین حق ویزیت امکان بهره گیری از این خدمت برای قشر کم درآمد را آسان کرده است.

وی افزود: به طور میانگین هزینه های کلینیک ۱۰ درصد مراکز خصوصی است بنابرین بیماران با مراجعه به کلینیک‌ها علاوه بر بهره‌گیری از پزشکان عضو هیات علمی دانشگاه، در هزینه‌های درمانی و تشخیصی خود تا ۹۰ درصد صرفه جویی می‌کنند.

گزارش: فاطمه عزیزی هرمز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا