آیین گرامیداشت روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار در فارس برگزار می‌شود

آیین گرامیداشت روز کتاب کتابخوانی و کتابدار سال 1402 همراه با تقدیر از کتابداران و فعالان برتر استان فارس در شیراز برگزار می شود.

به گزارش سینا پرس فارس، به مناسبت سی و یکمین دوره هفته کتاب جهموری اسلامی ایران، آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان فارس و تقدیر از کتابداران و مروجان کتابخوانی برتر، روز سه شنبه 30 آبان ماه 1402 در شیراز برگزار می شود.

در این آیین که با حضور محمدرضا هراتی، معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد؛ محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس جمعی از فرمانداران، شهرداران، مسئولان استانی، کتابداران و خیرین و فعالان حوزه کتاب و کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار می گردد، از برگزیدگان فعال در حوزه کتابخانه های عمومی شامل کتابداران و کتابخانه های برتر، خدمتگزار برتر، کتابخوانان برتر استان در رده های سنی، پیشکسوت، خیرین و انجمن های برگزیده تجلیل خواهد شد.

آیین بزرگداشت روز کتاب کتابخوانی و کتابدار استان فارس روز سه شنبه 30 آبان ماه 1402 ساعت ۹:۳۰ در آرامگاه شیخ اجل سعدی شیراز، تالار گلستان برگزار می شود؛ این مراسم همچنین به صورت زنده از طریق اسکای روم و پیوند skyroom.online/ch/farspl/farsplپخش خواهد شد.

گفتنی است؛ سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از 23 تا 30 آبان ماه سال جاری با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی کتاب محور در کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا