رقابت یکصد مددجوی فارس در رویداد استارتاپ ویکند کار نو

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس از برگزاری رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند با محوریت ایده‌ پردازی و تیم سازی خبر داد و گفت: در این رویداد، یکصد مددجوی این نهاد حمایتی به رقابت می‌پردازند.

به گزارش سینا پرس فارس، سید اسماعیل جوادی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس، امروز ۲۸ آبان ماه با اعلام این خبر گفت: رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند کارنو با هدف آشنایی شرکت کنندگان با ادبیات و چالش های کسب و کار از امروز به مدت 3 روز برگزار می شود.

او ادامه داد: رویداد مذکور در قالب کارگاه های آموزشی، مشاوره و مسابقه کسب و کار و به صورت تیمی برای شرکت کنندگان برگزار می شود.

جوادی با بیان اینکه این رویداد با همکاری پارک علم و فناوری وشرکت فن بازار منطقه ای استان فارس اجرا می شود، افزود: برگزاری اینگونه رقابت ها می تواند فرصت مناسبی جهت آشنایی شرکت کنندگان علاقه مند با فضای کسب و کار و چالش های پیش روی آنان باشد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد فارس خاطرنشان کرد: این رویداد طی 3 روز و با شرکت یکصد مددجوی مستعد و با حضور شرکت های دانش بنیان برگزار و در پایان ایده ها جهت بررسی مقابل داوران قرار می گیرد و تیم های برتر معرفی و به آنان جوایزی تعلق می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا