سپرده‌ ویژه دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی خبرداد: سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ویژه دانشجویان در طرح پویش دانشجویی ایسار برای نوورودی های دانشگاه علم و فرهنگ گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، دکتر منوچهر جهانیان، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه، با بیان این خبر افزود: دانشگاه علم و فرهنگ با همکاری صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران برنامه‌‌ریزی‌هایی را صورت داد تا در جریان مراسم معارفه نوورودی‌های سال ۱۴۰۲، گشایش حساب برای بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان انجام شود و گواهی سپرده به مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال به هنگام مراسم معارفه به هرکدام از این دانشجویان اعطا شد.

وی در ادامه افزود: مطابق با این طرح دانشجویان می‌توانند با تقویت موجودی حساب قرض‌الحسنه خود از وام‌های اعطایی این صندوق و نیز وجوه اداره‌شده معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی بهره‌مند شوند.

دکتر منوچهر جهانیان ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق مبارک بیان داشت: امیدواریم تا فعالیت بیش‌ازپیش صندوق‌های قرض‌الحسنه دارای مجوز بانک مرکزی، موجبات خیر و برکت باشد و بهره‌مندی بیشتر دانشجویان از خدمات و تسهیلات این صندوق‌ها را فراهم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا