رتبه جهاد دانشگاهی شریف در ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف موفق به کسب رتبه دهم در نهمین دوره ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی شد.

به گزارش سیناپرس، سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در نهمین دوره ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در میان ۵۹۰ مرکز آزمایشگاهی موفق به کسب رتبه دهم شد. در این دوره عملکرد بیش از ۵۹۰ مرکز آزمایشگاهی عضو این شبکه در سال ۱۴۰۱ ارزیابی شده است که نتایج آن، نشان‌دهنده رشد قابل توجه فعالیت‌ها و عرضه خدمات آزمایشگاهی است. بر اساس این ارزیابی، مجموعه آزمایشگاه‌های جهاد دانشگاهی سازمان صنعتی شریف رتبه دهم را از جمع ۲۰ آزمایشگاه‌ برتر به خود اختصاص داده‌ است.

مجموعه آزمایشگاه‌های جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در بین ۱۴ مرکز جهاد دانشگاهی که عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی هستند، رتبه اول را کسب کرده است.

مهندس فاطمه حافظی، سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف اظهار کرد: یکی از سیاست‌های معاونت پژوهش و فناوری این سازمان توسعه و افزایش کیفیت سطح ارائه خدمات آزمایشگاه‌های خود به حوزه‌های مختلف صنعت، محققان، اساتید دانشگاه و دانشجویان کشور است.

در حال حاضر ۷ آزمایشگاه در این سازمان به ارائه خدمات مشغول هستند که در صورت حمایت از توسعه و افزایش دامنه فعالیت‌ها و تجهیزات و ارتقای آنها، این امر سبب ارتقاء جایگاه آزمایشگاه‌های سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و ارائه خدمات ارزنده به حوزه علم و فناوری کشور خواهد شد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا