راهنمای پذیرفته‌شدگان ارشد ناپیوسته غیرپزشکی دانشگاه آزاد منتشر شد

راهنمای پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه غیرپزشکی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

با توجه به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی انجام می‌شود، لازم است کلیه پذیرفته‌شدگان از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه لغایت پایان روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه کنند. 

در راهنمای پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه غیرپزشکی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: 

سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین ۳ سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست. 

مشمولان خدمت وظیفه موظف به رعایت ضوابط هستند. از جمله آنکه از زمان براغت از تحصیل بیش از یک سال از اتمام تحصیل آنها در دوره کارشناسی سپری شده باشد. 

دانشگاه آزاد اسلامی در مورد زمان و نحوه ثبت‌نام اعلام کرد: 

با توجه به اینکه ثبت نام از پذیرفته‌شدگان به صورت مجازی صورت می‌پذیرد، کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۲۰ شهریور لغایت پایان روز چهارشنبه ۲۲ شهریور جهت ثبت‌نام به سامانه آموزشیار مراجعه کنند.

کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است مطابق زمانبندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبت‌نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. 

اصل مدرک کارشناسی صادره دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد، به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل. 

همچنین از دیگر مدارک مورد نیاز شامل تصویر کلیه صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی، شش قطعه عکس،مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی آقایان را مشخص نماید. 

لازم به ذکر است، شهریه پذیرفته‌شدگان از دو بخس شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده که به منظور تامین بخشی از هزینه‌های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌گردد. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه بابد مبلغ ۴ میلیون ریال بابت هزینه‌های خدمات آموزشی در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند. 

حق بیمه حوادث نیز مبلغ ۱۲۰ هزار ریال است که هر پذیرفته شده باید در سامانه آموزشیار پرداخت نماید. 

پذیرفته‌شدگان واحدها و مراکز بین‌المللی و برون‌ مرزی دانشگاه آزاد نیز توجه داشته باسند که مطابق با آیین‌نامه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی،  مجوز انتقال، میهمانی و جابه‌جایی تحت هیچ شرایطی را نخواهند داشت. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا