بازدید سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی از فارس

سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در دومین سفر استانی خود، با هدف بررسی و رصد بازار و خرید توافقی محصول گوجه فرنگی کشاورزان به فارس سفر کرد.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی استان فارس؛ غلامرضا هادربادی در این بازدید به اتفاق مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس، سید کاظم موسوی مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس و جمعی از مسئولین استانی در یکی از مراکز خرید و فرآوری گوجه در شهرستان زرقان انجام شد، گفت: در راستای مصوبه وزارت جهاد کشاورزی و با هدف حمایت از گوجه کاران، خرید توافقی با نرخ مصوب هر کیلو ۳۸۰۰۰ ریال از ۸مرداد در فارس آغاز و از طریق رسانه های عمومی به کشاورزان عزیز اطلاع رسانی شده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح با نظارت سازمان تعاون روستایی استان فارس و از بستر تشکل‌ها و اتحادیه‌های ذیربط و با همکاری صنایع فرآوری اجرا میگردد، خاطرنشان کرد: سازمان مرکزی تعاون روستایی با نگاه حمایت از تولید کشاورزان گوجه‌کار این طرح را اجرا نموده و طبق هماهنگی بعمل آمده هر چقدر انتفاع کشاورزان از این طرح بیشتر باشد و کارخانجات محصول گوجه را به قیمت بالاتری خریداری نمایند از حمایت بیشتری برخوردار خواهند شد‌.

وی ابراز امیدواری کرد که با اجرای این سیاست و افزایش تعداد مراکز خرید بتوان خدمات بهتر و گسترده‌تری به کشاورزان عزیز ارائه نمایند.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا