اهتمام ویژه مدیریت شهری به ‌امر ورزش و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی

شهردار کلان‌شهر شيراز با بیان اینکه مدیریت شهری در امر ورزش اهتمام ویژه‌ای دارند، گفت: امید است با راهنمایی اساتید و بزرگان این حوزه در مسیر ایجاد زیرساخت‌های اصلی و توسعه ورزش بیش از گذشته گام برداریم.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، آیین تجلیل از زین‌العابدین عرب پیشکسوت عرصه کشتی فارس به همت هیئت کشتی برگزار شد‌‌.

شهردار شیراز در این آیین که با حضور ورزشکاران و قهرمانان این رشته ورزشی برگزار شد، از حضور علی‌رضا پاک‌فطرت و جعفر قادری نمایندگان مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و امیر رضایی فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان‌های فارس و کهگیلویه‌وبویراحمد قدردانی کرد. محمدحسن اسدی با بیان اینکه شیراز یک شهر ادبی، مذهبی، هنری و ورزشی است، ابراز امیدواری کرد: شاهد توسعه ورزش در این شهر باشیم و همه باید در این حوزه همت ویژه‌ای داشته باشند.

این مقام ارشد مدیریت شهری کلان‌شهر شیراز با بیان اینکه شورای اسلامی شهر اهتمام ویژه‌ای به توسعه ورزش دارد، افزود: شهر شیراز نیاز به توسعه زیرساختی در حوزه ورزش دارد و امروز سرانه ورزشی فارس و این کلان‌شهر با وجود تمام تلاش‌های انجام شده از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان، به دلیل کاهش اعتبارات و وضعیت عمومی دولت چندان نیست.

او ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز در امر ورزش اهتمام ویژه‌ای دارند و امید است با راهنمایی اساتید و بزرگان این حوزه در مسیر ایجاد زیرساخت‌های اصلی و توسعه ورزش بیش از گذشته گام برداریم.

شهردار شیراز همچنین از زحمات زین‌العابدین عرب در بیش از سه دهه فعالیت درعرصه ورزشی تقدیر کرد.

انتهای پیام

گزارش: فتانه حق پرست

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا