تلالوی سیم و زر در سپهر نمایشگاه بین المللی فارس

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: با پر رنگ شدن نقش دانش بنیان ها و استفاده از دست آورد های علمی وفنی در مراحل مختلف می توان، قدرت رقابت و حضور در بازارهای جهانی را برای این هنرصنعت فراهم کرد.

به گزارش سینا پرس فارس، مهندس فرهادی گفت: ششمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی طلا،نقره، جواهر و گوهر سنگ ها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.
فرهادی افزود: یکی از ویژگی های بارز این صنعت ماهیت هنری آن است که آن را تبدیل به هنر – صنعت طلا و جواهر کرده است؛ تلفیقی از صنعت و تکنولوژی با هنر صنایع دستی و زیبایی ها که منجر به خلق آثار فرهنگی نفیس و ارزشمند می شود.
او با بیان اینکه ایران بر خلاف سابقه چند هزار ساله، در بخش تولید و صادرات این صنعت از جایگاه لازم در جهان برخوردار نمی باشد، ادامه داد: با پر رنگ شدن نقش دانش بنیان ها و استفاده از دست آورد های علمی وفنی در مراحل مختلف می توان، قدرت رقابت و حضور در بازارهای جهانی را برای این هنرصنعت فراهم کرد.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: در این دوره 47 شرکت کننده در حوزه های ابزار آلات و تجهیزات مرتبط،مراکز آموزشی،سنگ های قیمتی،تولیدکنندگان صندوق های ایمنی و…. حضور دارند.

مهندس فرهادی ادامه داد: این نمایشگاه در مساحت 6 هزار متر مربعی و با حضور فعالان این عرصه از استان های فارس،تهران،آذربایجان شرقی،اصفهان،مازندران،خراسان رضوی و شهرهای مشکین شهر و تربت حیدریه برپا شده است.

او بیان کرد: علاقه مندان تا روز جمعه هفتم بهمن ماه فرصت دارند،پس از دریافت بلیط از وبگاه شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به ادرسwww.farsfair.ir از ساعت 16 تا 21 از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.

گزارش: محمدرضا قشقایی زاده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا