یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران ویژه دانشجویان دانشگاه تهران

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران ویژه دانشجویان دانشگاه‌ تهران را برگزار می‌کند.

مسابقات ملی مناظره دانشجویان هر سال با هدف تقویت و پرورش روحیه حق و حق‌طلبی و فرهنگ گفت‌وگوی سازنده، تولید علم و اندیشه و ارائه مطالب علمی جذاب برای دانشجویان برگزار می‌شود.

دانشجویان دانشگاه‌ تهران علاقه‌مند شرکت در مسابقات مناظره دانشجویی، جهت ثبت‌نام، تصویر کارت دانشجویی خود را به همراه شماره تماس به نشانی FarhangiJUT @ ارسال کنند.

مهلت ثبت‌نام تا دوشنبه ۲۸ آذر ماه ۱۴۰۱ و تاریخ برگزاری مناظرات یکشنبه ۱۱ دی‌ماه ۱۴۰۱  تعیین شده است. به ۳ گروه نخست این مسابقه‌ها به ترتیب ۱,۲۰۰ میلیون تومان، ۱ میلیون تومان و  ۸۰۰ هزار تومان و در نهایت به تیم برگزیده و برتر، نشان خواجه نصیرالدین طوسی اهدا می‌شود.

تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره از مسابقه‌ها به‌صورت دو به دو و در قالب تیم موافق و مخالف در موضوعات گزاره‌های انتخابی در حوزه‌های فرهنگی، دینی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، علم و فن‌آوری و … با یکدیگر مناظره و رقابت می‌کنند و در نهایت دو تیم برتر این مسابقه‌ها به دیدار پایانی راه می‌یابند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا