کد خبر : 40049 یکشنبه 23 خرداد 1395 - 11:37:19
سامانه-پژوهش‌کار-در-ایرانداک-رونمایی-می‌شود

سامانه پژوهش‌کار در ایرانداک رونمایی می‌شود

سیناپرس: سامانه پژوهش‌کار به منظور کمک به خودتوانمندسازی پژوهشی و مولدسازی پژوهش‌ها با حضور دکتر شریعتی نیاسرمعاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ایرانداک رونمایی می‌شود.

مراسم رونمایی از «پژوهش‌کار» روز دوشنبه 24 خرداد در ایرانداک برگزار خواهد شد.پژوهش‌کار سامانه‌ای برای یادگیری، آموزش و ارزیابی پژوهش است و تمام کسانی که درگیر کار پژوهش، داوری پژوهش، راهنمایی پژوهش، نشر پژوهش و یا تجاری‌سازی پژوهش هستند، می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

با پژوهش‌کار امکان یادگیری و آموزش پژوهش در یک ایستگاه ممکن می‌شود و نیاز به متوقف کردن پژوهش‌های رفع‌تکلیفی و بداخلاقی‌های علمی از طریق کمک به خودتوانمندسازی خانواده تحقیق و توسعه دانشگاهی را برطرف می کند.
نشریه‌ها می‌توانند از «پژوهش‌کار» به عنوان راهنمایی برای نویسندگان و داوران مقالات و هم‌چنین، سیاستگذاران و برنامه‌ریزان پژوهش می‌توانند از آن به عنوان ملاکی برای بازبینی استانداردهای پژوهش، نشر و ارتقای علمی اساتید و پژوهشگران استفاده کنند.
افزون بر این، پژوهشگران و اساتید راهنما و داور می‌توانند از «پژوهش‌کار» برای انجام پژوهش، هدایت پژوهش، ارزیابی پژوهش و آموزش چگونگی ارتقای پژوهش بهره‌مند شوند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]