کد خبر : 27768 شنبه 26 دی 1394 - 22:05:26
راه-اندازی-دبیرخانه-دائمی-استارت-آپ-در-دانشگاه-رازی-کرمانشاه

راه اندازی دبیرخانه دائمی استارت آپ در دانشگاه رازی کرمانشاه

مدیریت ارتباط با صنعت دانشگاه رازی از تشکیل دبیرخانه دائمی استارت آپ کرمانشاه در این دانشگاه خبر داد و گفت: رویداد استارت آپ این استان ۲۸ تا ۳۰ بهمن ماه در دانشگاه رازی برگزار می شود.

 فرزاد ویسی با اشاره به تشکیل دبیرخانه دائمی استارت آپ رازی كرمانشاه در دانشگاه رازی گفت: این دبیرخانه با هدف بومی سازی رویدادهای استارت آپ در سطح منطقه ای و استانی و برقراری ارتباط قدرتمند میان دانشگاه و كارآفرینان وصاحبان سرمایه تشکیل شده است.

وی افزود: استارت آپ یک رویداد آموزشی و تجربی در سراسر دنیا است كه طی سه روز متوالی شركت‌كنندگان گردهم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌های خود را مطرح كنند و گروه‌هایی را برای اجرای ایده‌های خود تشكیل دهند.

 مدیر دفتر ارتباط با صنعت و كار آفرینی دانشگاه عنوان کرد: رویداد استارت آپ ۲۸ تا ۳۰ بهمن ماه با محوریت دانشگاه رازی و همكاری برخی از دانشگاه‌ها، سازمان ها و ادارات استان در دانشگاه رازی برگزار می شود.

ویسی تاکید کرد: هدف از برگزاری این رویداد توسعه كار‌آفرینی مبتنی بر فناوری و محك زدن ایده‌ها، وارد شدن به دنیای كسب و كار، یافتن شركای تجاری آینده و بهره‌گیری بهینه از تجربیات و دانش‌ مربیان و داوران است.

به گزارش مهر، وی خاطرنشان كرد: شركت‌كنندگان در این رقابت ‌لزوما دانشجو نیستند و به شرایط خاصی نیاز ندارند، اما برای دانشجویان كدهای تخفیف ویژه تعریف شده است. در واقع ورود همه افراد اعم از دانش‌آموزان و دانشجویان در هر رشته تحصیلی در این رقابت‌ها پس از ثبت‌نام آزاد است و هر فردی مجاز به ارائه تنها یك ایده خواهد بود.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]