کد خبر : 2387 شنبه 02 اسفند 1393 - 02:22:13
عرضه-یک-ساعت-هوشمند-و-متفاوت-جدید

عرضه یک ساعت هوشمند و متفاوت جدید

در سال های اخیر، کمپانی های بسیاری به تولید و عرضه ساعت های هوشمند پرداخته اند اما در این میان Neptune Duo می تواند ساعت متفاوتی باشد.

به گزارش مهر، ساعت های هوشمند، یکی از گجت های متفاوتی هستند که در سال های اخیر به بازار فناوری ارائه شده و نگاه های بسیاری را به خود جلب کرده اند. ساعت های هوشمند با هدف جایگزینی اسمارت فون ها پا به عرصه فناوری گذاشته اند. از قابلیت های ساعت های هوشمند می توان به عدم خروج اسمارت فون از جیب و مشاهده تماس یا پیامک ها اشاره کرد و تنها با روشن کردن صفحه اسمارت واچ به سادگی می توان از تمامی نوتیفیکشن ها اطلاع پیدا کرد.

از قابلیت های  Neptune می توان به مواردی مانند صفحه نمایشی بزرگتر نسبت به سایر اسمارت واچ ها، برخورداری از اندروید آبنبات چوبی، اتصال به سیستم LTE ، WiFi ، Bluetooth, NFC, GPS و همچنین صفحه نمایش ۲.۴ اینچی خمیده اشاره کرد. ساعت این دستگاه هاب نپتون خوانده می شود که از یک پردازنده ۴ هسته ای نیز تشکیل شده است.

اما از موارد ضعف اسمارت واچ ها که در این ساعت نیز دیده می شود می توان به عمر کوتاه باتری و همچنین قیمت نسبتا بالای آنها اشاره کرد. این دستگاه از ریموت دیگری نیز تشکیل شده که همانند یک نمایشگر عمل کرده و با اتصال به گجت پوشیدنی می توان ساده تر از  امکانات ساعت هوشمند مانند استفاده از دوربین و ... بهره مند شد.

پیش بینی می شود این ساعت با قیمتی در حدود ۷۹۸ دلار عرضه شود.

کلید واژه ها: ساعت هوشمند فناوری گجت
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]