کد خبر : 13474 پنج شنبه 22 مرداد 1394 - 02:15:00
ورزش-های-الکترونیکی-از-دید-آمار-و-ارقام

ورزش های الکترونیکی از دید آمار و ارقام

سیناپرس: در قرن بیست و یکم شاهد ظهور پدیده ای به نام ورزش های الکترونیکی هستیم که عملا به یک تجارت بزرگ و یک خواستگاه برای عرضه فناوری های علمی خاص بدل شده است. در ادامه می توانید به وضعیت فعلی این ورزش های الکترونیک در قالب آمار و ارقام دسترسی داشته باشید.

جالب است بدانید که ورزش های الکترونیکی در سال جاری میلادی موفق به کسب سود نجومی 612 میلیون دلاری در سراسر جهان شده اند. آمار کلی این ورزش ها در تصویر ارائه شده قابل مشاهده است.

جالب است بدانید که شرایط این ورزش ها به نحوی است که در بسیاری از کشورهای جهان شاهد پرورش استعدادها و سرمایه گذاری رسمی بر روی افرادی که به این رده علاقه مند هستند هستیم.

بازی های آنلاینی مانند League of Legends یا Defense of the ancients (DOTA) در سطح جهانی دارای محبوبیت بسیاری بوده و در بسیاری از کشورها افرادی که این بازی ها را برای شرکت در مسابقات انجام می دهند، در رده ورزشکار حرفه ای برشمرده می شوند.

شایان ذکر است که این ورزش ها به علت ساختار خاص خود نوع جدیدی از فرهنگ را نیز به جهان امروزی ما تزریق کرده اند. در طول 4 سال تعداد بازدید کنندگان مسابقات جهانی League of Legends از 1 میلیون و 600 هزار نفر به 27 میلیون نفر افزایش یافته است که همین امر نشان دهنده سرعت گسترش این فرهنگ است.

منبع

no-alt

دانلود فایل های پیوست :

کلید واژه ها: ورزش الکترونیکی آمار
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]