بهره‌برداری از ۶۸۰۰ مترمربع فضای ورزشی در دانشگاه‌ها

کد خبر : 108393 دوشنبه 28 مهر 1399 - 09:21:14

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به افتتاح ۲۷ پروژه با ۶۸۰۰ متر مربع فضای ورزشی در هفته دولت، تاکید کرد: تا پایان سال هر ماه حدود ۵ پروژه افتتاح خواهد شد.

دکتر مجتبی صدیقی در مراسم بهره برداری از ۶۸۰۰ مترمربع فضای ورزشی در دانشگاه‌ها که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: ورزش در دانشگاه‌ها به عنوان یک وسیله و هدف مورد توجه مسئولان است و امیدوارم با رفع شرایط کرونایی، همچون گذشته دانشجویان در فعالیت‌های ورزشی مشارکت کنند.

وی با اشاره به افتتاح ۲۷ پروژه ورزشی در هفته دولت گفت: در سالیان اخیر سرمایه‌گذاری مناسبی برای توسعه فضای ورزش دانشگاه‌ها صورت گرفته است و تا پایان سال هر ماه حدود ۵ پروژه افتتاح خواهد شد.

دکتر صدیقی ضمن تاکید بر حفظ و نگهداری استاندارد تجهیزات و اماکن ورزشی تا رفع کرونا گفت: با رعایت اصول بهداشتی امکانات ورزشی در اختیار حداقل دانشجویان حاضر در دانشگاه‌ها قرار گیرد.

 در این آیین مجازی که با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان، معاونان سازمان اموردانشجویان و مدیرکل تربیت بدنی این سازمان و رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد، کفپوش زمین روباز ورزشی در دانشگاه‌های بناب، جیرفت و کاشان و زمین چمن مصنوعی در دانشگاه‌های خوارزمی و دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار مورد بهره برداری قرار گرفت.

 همچنین در این آیین سالن چند منظوره ورزشی دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار به مساحت ۱۸۰۰متر مربع مورد افتتاح قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، با افتتاح این پروژه ها که با صرف اعتبار ۴۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند در مجموع ۶۸۰۰ مترمربع به فضای ورزشی دانشگاه‌ها افزوده شد.

در هفته دولت نیز ۲۷ پروژه ورزشی با مساحت ۲۴۰۰۰ مترمربع در دانشگاه‌ها مورد بهره برداری قرار گرفت.

نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]