کد خبر : 104256 دوشنبه 23 تیر 1399 - 14:46:57
بسته-خدمتی-جامع-در-حوزه-بیمه‌های-مسوولیت-طراحی-شد

برای شرکت‌های دانش‌بنیان:

بسته خدمتی جامع در حوزه بیمه‌های مسوولیت طراحی شد

سیناپرس: شرکت‌های دانش‌بنیان بسته خدمتی جامع در حوزه بیمه‌های مسوولیت بر اساس تفاهم‌نامه‌ای را که میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت بیمه ایران به امضا رسیده است، دریافت می کنند.

سبد حمایتی تخصیص یافته به شرکت‌های دانش‌بنیان، بیش از ۱۱۰ خدمت مختلف را در خود جای داده و خدمات بیمه‌ای در حوزه‌های مختلف یکی از این خدمات است.  

این بسته جامع بیمه‌ای، ریسک‌های مرتبط با مسئولیت را کاهش می‌دهد و روند فعالیت‌های جاری شرکت‌های دانش‌بنیان را تسهیل می‌کند. بیمه مسئولیت آتش‌سوزی برای خسارت مالی و جانی در برابر اشخاص ثالث، بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان، بیمه مسئولیت حرفه‌ای کارشناسان آزمایشگاه و بیمه مسئولیت محصول، چند بیمه نامه‌ای هستند که توسط این بسته خدمتی پوشش داده می‌شود.

با ایجاد زیرساخت‌های آنلاین، اقداماتی انجام گرفته است تا شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانند مستقیماً به نمایندگی‌های شرکت بیمه‌ ایران مراجعه کنند و از این خدمات بهره‌مند شوند.  

در متن تفاهم‌نامه امضاشده توسط دو طرف، مواردی مانند بیمه مسئولیت ناشی از گارانتی محصول و بیمه‌ مسئولیت ناشی از کیفیت محصول نیز گنجانده شده است. صدور این نوع بیمه‌نامه از طریق سیستم مبتنی بر وب امکان پذیر است و مدت اعتبار بیمه نامه‌های این بسته خدمتی نیز یک سال در نظرگرفته شده است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]