کد خبر : 102712 سه شنبه 13 خرداد 1399 - 11:02:05
نقاهتگاه-نمایشگاه-بین‌المللی-تخلیه-شد

نقاهتگاه نمایشگاه بین‌المللی تخلیه شد

سیناپرس: مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از تخلیه نقاهتگاه نمایشگاه تهران ویژه بهبود یافتگان کرونایی خبرداد و گفت: در این مدت حتی نیاز به بستری یک نفر هم پیش نیامد.

حسین زاده گفت:در راستای تعهد و مسئولیت اجتماعی و با تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت  سهامی نمایشگاه ها در شرایط مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا اقدام به همکاری و راه اندازی نقاهتگاهی ویژه  بهبود یافتگان کرونایی با ۲۰۰۰ تخت بیمارستانی کرد.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران افزود: در تمام این مدت  که نمایشگاه برای پذیرش  بهبود یافتگان کرونایی تجهیز شده بود، حتی  یک نفر هم در این مجموعه بستری نشد.

حسین زاده با اشاره به  اینکه مقام معظم رهبری سال 99 را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند و قرار است آغاز فعالیت نمایشگاه هم برپایی نمایشگاهی با عنوان جهش تولید و  دستاوردهای کرونا باشد، اظهار داشت: به همین منظور در جلسه مشترک مدیران ارتش جمهوری اسلامی ایران و مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران توافق شد،  ارتش نسبت به تخلیه سریع نمایشگاه تهران از تجهیزات و امکانات نقاهتگاه بهبود یافتگان کرونایی اقدام کند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]