کد خبر : 102397 سه شنبه 06 خرداد 1399 - 10:22:06
اعلام-منتخبین-مسابقه-نقاشی،-شعر-و-داستان-کوتاه-پژوهشگاه-رویان-در-حوزه-کرونا

اعلام منتخبین مسابقه نقاشی، شعر و داستان کوتاه پژوهشگاه رویان در حوزه کرونا

سیناپرس: مرحله اول داوری آثار رسیده به مسابقه نقاشی، شعر و داستان کوتاه در موضوع کرونا که توسط معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی برگزار شد، تکمیل و اسامی منتخبین این مرحله منتشر شد.

مرحله اول داوری آثار رسیده به مسابقه نقاشی، شعر و داستان کوتاه در موضوع کرونا که توسط معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی برگزار شد، تکمیل شده و اسامی منتخبین این مرحله در سایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان به آدرس www.royan-edu.ir منتشر شده است.
از بین آثار رسیده به دبیرخانه، ۱۳۵۶ اثر واجد شرایط داوری بوده که ۱۱۱۰ اثر در قالب نقاشی، ۱۶۱ اثر داستان کوتاه و ۸۵ اثر نیز به صورت شعر ارسال شده است. در مرحله اول داوری، ۵۱ تن از اساتید دانشگاه و اعضاء هیئت علمی، معلمین و دبیران آموزش و پرورش، پژوهشگر و همکاران اجرایی و ستادی در فرآیند داوری همراهی کردند و در نتیجه ارزیابی ایشان، مجموعا ۱۲۲ اثر (۱۰۰ نقاشی، ۱۵ داستان کوتاه و ۷ شعر) به عنوان آثار "منتخب" اعلام شده‌اند.
بنا بر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه رویان، نهایتاً پس از مرحله دوم و نهایی داوری، در روز پنجشنبه ۸ خردادماه، در بیست و نهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی، ۲۹ اثر به عنوان آثار برگزیده (۱۴ اثر) و برتر (۱۵ اثر) اعلام می‌شوند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]